Powierzchnie magazynowe i hale do wynajęcia

Każde przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją lub handlem, potrzebuje powierzchni do przechowywania swoich towarów. Wiele powstających lub rozrastających się firm wybiera magazyny do wynajęcia. Są one bardzo korzystną alternatywą dla budowy własnych pomieszczeń. Wynajem powierzchni magazynowej przebiega o wiele szybciej niż jej budowa i jest dla firmy mniejszym obciążeniem finansowym.

Poszukując odpowiedniej hali do wynajęcia warto zapoznać się ofertami obiektów znajdującymi się na naszej stronie.

Lokalizacja magazynu jest bardzo ważna, ponieważ dobrze usytułowana hala redukuje koszty transportu. Oferowane przez nas obiekty znajdują się w pobliżu Poznania, bardzo blisko węzła autostradowego. Charakteryzują się dobrym stanem technicznym, dzięki czemu możesz uniknąć wielu problemów, jakie przysparzają stare nieruchomości w złym stanie. Bardzo duża część naszych hal jest ogrzewana i termoizolowana, dzięki czemu praca w niesprzyjających warunkach atmosferycznych nie będzie aż tak uciążliwa.

W zależności od potrzeb, możesz wynająć powierzchnię całej hali lub pojedynczy moduł. Dzięki temu z naszej oferty mogą skorzystać zarówno małe, jak i średnie czy duże firmy. Niektóre z oferowanych przez nas modułów posiadają zaplecze socjalno-biurowe.

Jeśli chcesz obejrzeć nasze powierzchnie magazynowe i resztę posiadłości, skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania. Dokładne zapoznanie się z naszą nieruchomością pozwoli Ci upewnić się, że oferowane przez nas pomieszczenia będą odpowiadały Twoim indywidualnym potrzebom.


Zalety

  • dobry stan techniczny,
  • blisko autostrady,
  • niewielka odległość od Poznania,
  • duża powierzchnia,
  • dogodny dojazd,
  • możliwość wynajęcia całej hali jak i pojedynczego modułu.

Plan parku magazynowego

plan magazynów Pobierz

Lokalizacja magazynów

Galeria magazynów

Pobierz

Kontakt

 
Osoba kontaktowa Telefon  
Piotr Mławiński +48 609 909 111  
Robert Zawodny +48 601 444 006