Magazyny i hale do wynajęcia Poznań - Kórnik

Od wielu lat jesteśmy aktywni na rynku nieruchomości. Angażujemy się w ciekawe projekty, dzięki czemu nasi Klienci korzystają z interesujących inwestycji. Istotnym obszarem naszym zainteresowań stały się powierzchnie magazynowe. Proponujemy ich wynajem, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych warunków umowy. Udzielamy szczegółowych informacji o obiekcie. Na stronie internetowej zamieszczamy takie dane jak metraż, rodzaj nieruchomości, cena, lokalizacja. Szczegółowych informacji udzielamy osobom zainteresowanym, które się z nami skontaktują mailowo lub telefonicznie.

Każda hala do wynajęcia to obiekt w dobrym stanie technicznym. W zdecydowanej większości zaopatrzone są we wszystkie instalacje i podłączenia mediów. Ponadto są to często budynki ogrzewane i termoizolowane. Proponujemy magazyny do wynajęcia w pełni oraz tylko niektóre moduły wraz z zapleczem socjalno-biurowym.

Obecnie w naszej ofercie znajduje się centrum logistyczne zlokalizowane przy obwodnicy Kórnika (ok. 10 km od autostrady A2 oraz ok. 30 km od Poznania) o wielkości 15. 000m2 oraz obiekty w Tułowicach i Poniatowej. Budynki odpowiadają aktualnym potrzebom inwestorów z nowoczesnym podejściem w biznesie. Wszystkie obiekty odznaczają się bardzo dogodnym dojazdem, co w przypadku obiektów o przeznaczeniu produkcyjnym oraz hali do przechowywania towarów ma istotne znaczenie.

Umożliwiamy wizję lokalną. Zainteresowane osoby mogą skontaktować się z nami celem umówienia spotkania. Zapewniamy dogodne terminy. Możliwość obejrzenia terenu całej nieruchomości, pozwoli każdemu sprawdzić możliwości zagospodarowania całego obszaru oraz sprawdzenia ewentualnych prac dodatkowych i związanych z wyposażeniem.


Zalety

  • dobry stan techniczny,
  • blisko autostrady,
  • niewielka odległość od Poznania,
  • duża powierzchnia,
  • dogodny dojazd,
  • możliwość wynajęcia całej hali jak i pojedynczego modułu.

Plan parku magazynowego

plan magazynów Pobierz

Lokalizacja magazynów

Galeria magazynów

Pobierz

Kontakt

 
Osoba kontaktowa Telefon  
Piotr Mławiński +48 609 909 111  
Robert Zawodny +48 601 444 006