Magazyny do wynajęcia Lublin - Poniatowa

Pragniemy zaoferować Ci kompleks znajdujący się w miejscowości Poniatowa, położonej około 25 kilometrów od Lublina. Jest to hala do wynajęcia, która doskonale sprawdzi się jako budynek produkcyjny wyposażony w powierzchnie magazynowe.

Nasz kompleks składa się z hali produkcyjnej, której powierzchnia wynosi 4200m2. W jej sąsiedztwie znajduje się budynek biurowo-socjalny o wymiarach 1300m2, który może być wykorzystany jako siedziba biura lub służbowe mieszkania dla pracowników. Całkowity rozmiar działki wynosi 1,9 ha.

Nasze magazyny do wynajęcia mogą być obiektem współpracy w zakresie prowadzenia działalności na terenie danej nieruchomości. Osoby, które mają ciekawy pomysł na biznes lub chcą przenieść już istniejący, są proszone o kontakt telefoniczny.

Szczegółowe informacje możesz uzyskać kontaktując się z siedzibą naszej firmy z Kórnika koło Poznania. Na stronie znajdziesz telefon do osób kontaktowych, od których można otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania i omówić się na obejrzenie nieruchomości.


Miejscowość Poniatowa - ok. 25 km od Lublina.
Do wynajęcia kompleks
- hala produkcyjno-magazynowa  4200m2
- budynek biurowo-socjalny 1300m2
- działka 1,9ha.
Stan dobry, wszystkie media.


Istnieje możliwość współpracy w zakresie prowadzenia działalności na przedmiotowej nieruchomości.  Masz ciekawy biznes, pomysł... Zadzwoń!

Załączniki

 
Opis    
Plan Nieruchomości Pobierz  
Lokalizacja Pobierz  
Zdjęcia Pobierz  


Kontakt

 
Osoba kontaktowa Telefon  
Piotr Mławiński +48 609 909 111
Robert Zawodny +48 601 444 006