Hala na wynajem Zielona Góra - Drzonów

Znajdziesz u nas różnego rodzaju obiekty, które mogą być wykorzystywane przez Twoją firmę. Oferujemy, między innymi, hale do wynajęcia i powierzchnie magazynowe.

Posiadamy nieruchomości doskonale nadające się na miejsca, w których ruszy produkcja Twoich artykułów, lub świadczone będą usługi. Na naszej stronie posiadamy także nieruchomości, które doskonale nadają się na warsztat. Oferujemy również miejsce pod żwirownię.

Znajdziesz u nas podstawowe informacje odnośnie danej nieruchomości. Zobaczysz jej plan i lokalizację. Na naszej stronie można również zobaczyć zdjęcia, które pomogą stwierdzić czy dana hala do wynajęcia Cię zainteresuje. Znajdziesz także numer telefonu do osoby kontaktowej.

Jesteśmy bardzo elastyczni, jeśli chodzi o możliwości współpracy. Osoby, które posiadają ciekawy biznes i chcą go rozwinąć, a także firmy dopiero rozpoczynające swoją działalność, mogą do nas zadzwonić w celu uzgodnienia ewentualnej możliwości współpracy. Aby się z nami skontaktować można także dzwonić do naszej firmy z Kórnika koło Poznania.

Możliwość najmu
Miejscowość Drzonów - ok. 10 km od Zielonej Góry.Na sprzedaż obiekt gospodarczy o pow. 300m2
Działka o powierzchni 5.000m2
Stan dobryIstnieje możliwość współpracy w zakresie prowadzenia działalności na przedmiotowej nieruchomości.  Masz ciekawy biznes, pomysł... Zadzwoń!

Załączniki

 
Opis    
Lokalizacja Pobierz  
Zdjęcia Pobierz  


Kontakt

 
Osoba kontaktowa Telefon  
Piotr Mławiński +48 609 909 111