Zielona Góra - Drzonów - Warsztaty

Budynek magazynowo-warsztatowy oraz budynek biurowy

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2400 m2. Zabudowana jest budynkiem mieszkalno-biurowym, piętrowym o powierzchni łącznej 500 m2 oraz równolegle do niego położonym budynkiem parterowym o charakterze produkcyjno-warsztatowym, o łącznej powierzchni 500 m2. Nieruchomość położona w miejscowości Drzonów, tuż przy trasie drogi krajowej nr 32, oddalonej 15 km od Zielonej Góry. Do najbliższego Leśniowa Wielkiego jest stąd 5 km, a do Świdnicy w lubuskim - 9 km.
Nieruchomość położona niemal w samym centrum miejscowości, w pobliżu infrastruktury handlowo-usługowej, szkoły i kościoła. W centrum znajduje się ładnie zachowany XVII-wieczny pałac, w którym znajduje się Muzeum Wojskowe. Wokół miejscowości rozciąga się bujna roślinność lasów zielonogórskich, wpływając na atrakcyjność tych terenów. Budynek usytuowany w otoczeniu podobnych budynków o charakterze mieszkalno-warsztatowym i towarzyszącą zabudową o przeznaczeniu usługowym.
Nieruchomość pochodzi z lat 70-tych XX wieku, po częściowym remoncie. Budynek mieszkalno-biurowy ma kształt prostokąta z płaskim dachem krytym papą, murowany z cegły, otynkowany z centralnym wejściem na hol główny, a po jego obu stronach znajdują pomieszczenia mogące pełnić funkcję zarówno mieszkalną jak i biurową. W holu klatka schodowa prowadzi na piętro, które ma identyczny rozkład pomieszczeń jak parter. Z budynku tego można np. wydzielić po dwa niezależne mieszkania na każdej z kondygnacji lub urządzić biuro dla kilkunastoosobowej załogi.
Po przeciwnej stronie podwórza , równolegle do tego obiektu znajduje się budynek produkcyjno-warsztatowy z 5 oddzielnymi bramami wjazdowymi. Budynek murowany, z płaskim, lekko spadzistym dachem, który został właśnie niedawno wyremontowany, pokryty nową papą, z nowymi opierzeniami, podobnie jak budynek główny. Warsztaty te świetnie nadają się do celów drobnej wytwórczości lub działalności usługowej.
Podwórze utwardzone, dogodne dla sprawnej komunikacji wewnątrz nieruchomości.
Media: woda i gaz.

Obiekt biurowy może być przekształcony na mieszkania. Istnieje możliwość podziału.
Położenie: Drzonów, gmina Świdnica, powiat zielonogórski, woj. lubuskie, działka nr 178.
Na sprzedaż obiekt gospodarczy o pow. 500m2

Dwukondygnacyjny budynek biurowy o pow. 500m2
Działka o pow. 2.400m2
Stan dobry
Istnieje możliwość współpracy w zakresie prowadzenia działalności na przedmiotowej nieruchomości.  Masz ciekawy biznes, pomysł... Zadzwoń!

Załączniki

 
Opis    
Plan nieruchomości Pobierz  
Lokalizacja Pobierz  


Kontakt

 
Osoba kontaktowa Telefon  
Piotr Mławiński +48 609 909 111